MSI VIGOR GK50 ELITE – nowa klawiatura mechaniczna dla graczy debiutuje w Polsce

MSI wprowadziło dzisiaj do sprzedaży w Polsce nową klawiaturę mechaniczną - VIGOR GK50 ELITE. Charakteryzuję ją efektowny design, solidne przełączniki i niska cena.

Każdy szanujący się gracz musi posiadać kilka stałych elementów, które towarzyszą mu podczas kolejnych sesji gamingowych. Wygodny fotel, niezawodna myszka, wysokiej jakości słuchawki i oczywiście klawiatura mechaniczna to podstawa. Jeśli akurat szukacie nowego mechanika, to oprócz naszych propozycji, warto zwrócić uwagę na nowy produkt marki MSI - VIGOR GK50 ELITE.

Oprócz wyjątkowo efektownego designu, wzbogaconego o eleganckie wykończenie wierzchu wykonane ze szczotkowanego aluminium, MSI VIGOR GK50 ELITE może się pochwalić autorskimi przełącznikami Kailh Box White, które charakteryzują się wysoką żywotnością. Jak zapewnia producent przełączniki te są w stanie wytrzymać do 80 milionów kliknięć. Cechują się rónież wysoką precyzją i niewielką siłą wymaganą do ich aktywacji.

Klawiatura mechaniczna MSI VIGOR GK50 ELITE

Klawiatura mechaniczna MSI VIGOR GK50 ELITE

Jak przystało na sprzęt dla graczy, nie mogło zabraknąć podświetlenia RGB, które nie tylko ułatwi zabawę przy słabym świetle, ale również pozwoli na efektowne zaprezentowanie naszego nowego sprzętu. Dzięki oprogramowaniu MSI Mystic Light możliwe jest zmiana koloru każdego przycisku, jak również ustawienie specjalnych efektów.

MSI wycenił swojego "mechanika" na 389 złotych, co trzeba przyznać, nie jest wygórowaną ceną. Klawiatura jest dostępna w sprzedaży od dzisiaj.

Zobacz również: Call of Duty: Black Ops Cold War oficjalnie! Mamy nowy zwiastun