MTS 2008 - promocja przedłużona!

Microsoft poinformował o przedłużeniu promocji cenowej dla osób zainteresowanych rejestracją na tegoroczną edycję jednej z największych w Polsce konferencji technologicznych - Microsoft Technology Summit 2008. Promocyjna cena (czyli 450 zł brutto) będzie obowiązywała do 22 lipca br. MTS to jedna z największych konferencji technologicznych organizowanych w Polsce, która w tym roku odbędzie się w dniach 8 i 9 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Wśród patronów medialnych imprezy znalazły się PC World, Computerworld oraz IDG.pl.

Osoby, które do 22 lipca 2008 r. zdecydują się na udział w Microsoft Technology Summit 2008, będą mogły zarejestrować się w promocyjnej cenie - 450 PLN brutto. Wcześniej planowano, iż promocja zakończy się 13 lipca - Microsoft zdecydował się jednak na jej przedłużenie, z uwagi na duże zainteresowanie specjalistów zamierzających wziąć udział w spotkaniu.

Konferencja MTS 2008 przeznaczona jest dla specjalistów IT, programistów, pasjonatów, menedżerów IT oraz innych osób zajmujących się informatyką. Podczas tegorocznej, trzeciej już edycji Microsoft Technology Summit, odbędzie się ponad 100 sesji i warsztatów technicznych, podzielonych na 10 równoległych ścieżek tematycznych. Zostaną poruszone takie zagadnienia, jak: wirtualizacja, bezpieczeństwo infrastruktury, wysoka dostępność, komunikacja i współpraca, zarządzanie treścią, software + services, urządzenia przenośne.

W konferencji weźmie udział ponad 60 ekspertów z Polski i zagranicy oraz ponad 30 czołowych firm z branży IT. Uczestnicy otrzymają do swojej dyspozycji laboratoria komputerowe, wyposażone w około 60 stacji roboczych, gdzie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w praktyce. Dodatkowo, w tym roku po raz pierwszy organizatorzy stworzą mobilne centrum certyfikacji Microsoft. Wszyscy zarejestrowani mają możliwość skomponowania własnego harmonogramu konferencji i wybrania sesji tematycznych, w których chcą uczestniczyć.

W pierwszej edycji konferencji, w 2005 roku, w ramach Microsoft Technology Summit zorganizowano 62 sesje techniczne, w których wzięło udział ponad 2 200 osób. Kolejne 3000 osób wzięło udział w konferencji za pośrednictwem Internetu. W kolejnym roku w samej konferencji udział wzięło 22 500 uczestników, z czego 20 000 korzystało z transmisji na żywo w Internecie. Uczestnicy mogli wybierać spośród 114 sesji technologicznych oraz 9 biznesowych.

Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji na temat konferencji Microsoft Technology Summit 2008 znaleźć można na stronie www.mts2008.pl. Rejestracja trwa do 8 września 2008 r.