MTS 2008 - rejestracja w promocji!

Jeszcze tylko przez dwa tygodnie możliwe będzie zarejestrowanie się na konferencję Microsoft Technology Summit 2008 w promocyjnej cenie - poinformował Microsoft. MTS to jedna z największych konferencji technologicznych organizowanych w Polsce, która w tym roku odbędzie się w dniach 8 i 9 października w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Wśród patronów medialnych imprezy znalazły się PC World, Computerworld oraz IDG.pl.

Osoby, które w ciągu najbliższych 14 dni (do 13 lipca 2008 r.) zdecydują się na udział w Microsoft Technology Summit 2008, będą mogły zarejestrować się w promocyjnej cenie - 450 PLN brutto.

Spotkanie przeznaczone jest dla specjalistów IT, programistów, pasjonatów, menedżerów IT oraz innych osób zajmujących się informatyką. Podczas tegorocznej, trzeciej już edycji Microsoft Technology Summit, odbędzie się ponad 100 sesji i warsztatów technicznych, podzielonych na 10 równoległych ścieżek tematycznych. Zostaną poruszone takie zagadnienia, jak: wirtualizacja, bezpieczeństwo infrastruktury, wysoka dostępność, komunikacja i współpraca, zarządzanie treścią, software + services, urządzenia przenośne.

MTS 2008 - rejestracja w promocji!

W konferencji weźmie udział ponad 60 ekspertów z Polski i zagranicy oraz ponad 30 czołowych firm z branży IT. Uczestnicy otrzymają do swojej dyspozycji laboratoria komputerowe, wyposażone w około 60 stacji roboczych, gdzie będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w praktyce. Dodatkowo, w tym roku po raz pierwszy organizatorzy stworzą mobilne centrum certyfikacji Microsoft. Wszyscy zarejestrowani mają możliwość skomponowania własnego harmonogramu konferencji i wybrania sesji tematycznych, w których chcą uczestniczyć.

"Microsoft Technology Summit jest wspaniałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy. Gwarantuje to ogromna liczba znakomitych wykładowców, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobywali w wielu cenionych firmach. W tym roku dla specjalistów IT przygotowaliśmy sesje dotyczące zagadnień infrastruktury: planowania, wdrażania, zarządzania oraz zabezpieczania. Programiści będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w zakresie tworzenia oprogramowania. Część skierowana do menedżerów IT przybliży uczestnikom takie zagadnienia jak: optymalizacja pracy, infrastruktura, redukcja kosztów zarządzania infrastrukturą. Wierzę, że każdy uczestnik konferencji znajdzie w agendzie spotkania interesujące dla siebie pozycje" - powiedział Ronald Binkofski, dyrektor działu Developer & Tools w polskim oddziale firmy Microsoft.

W pierwszej edycji konferencji, w 2005 roku, w ramach Microsoft Technology Summit zorganizowano 62 sesje techniczne, w których wzięło udział ponad 2 200 osób. Kolejne 3000 osób wzięło udział w konferencji za pośrednictwem Internetu. W kolejnym roku w samej konferencji udział wzięło 22 500 uczestników, z czego 20 000 korzystało z transmisji na żywo w Internecie. Uczestnicy mogli wybierać spośród 114 sesji technologicznych oraz 9 biznesowych.

Formularz rejestracyjny oraz więcej informacji na temat konferencji Microsoft Technology Summit 2008 znaleźć można na stroniehttp://www.mts2008.pl . Rejestracja trwa do 8 września 2008 r. (do tej pory zarejestrowało się już ponad 1000 osób).