MVISION - nowy pakiet zabezpieczeń dla biznesu od McAfee

McAfee od sierpnia wprowadza do sprzedaży nowy pakiet produktów dla biznesu. MVISION wzmacnia rolę urządzenia jako punktu kontroli w architekturze bezpieczeństwa, zapewniając spójne zarządzanie wieloma rodzajami zabezpieczeń i urządzeń działających pod systemem Window oraz analizę aktywności oraz ochronę przed zagrożeniami dla produktów z systemami Android oraz iOS.

Nowy pakiet McAfee MVISION obejmuje McAfee MVISION ePO, McAfee MVISION Endpoint oraz McAfee MVISION Mobile. Rozwiązania te pozwalają na zbudowanie kompleksowego i elastycznego systemu ochrony, a także zarządzanie nim w oparciu o aktualne i przyszłe potrzeby klientów, w miarę jak będą oni migrować do nowoczesnych systemów operacyjnych i do chmury.

Arkadiusz Krawczyk, Country Manager w McAfee Polska, wyjaśnia:

Ostatnie lata ogromnie zmieniły krajobraz cyberprzestrzeni. Dostawcy cyberzabezpieczeń stworzyli rozległe portfolio produktów, rozbudowane zostały urządzenia i systemy operacyjne, a cyberprzestępcy wymyślili wiele nowych form ataków. Tym rozrastającym się i coraz bardziej skomplikowanym ekosystemem musieli zajmować się administratorzy, którzy na co dzień dbają o to, aby aplikacje i zabezpieczenia były zaktualizowane i uruchomione. Nadszedł czas na to, aby uprościć zarządzanie, wzmocnić ochronę i pomóc administratorom w ich pracy. Temu właśnie służy McAfee MVISION . – Co ważne, MVISION obejmuje również inne technologie innych producentów, co pozwala nam zintegrować siły w walce z cyberprzestępcami.

Konsola zarządzania MVISION umożliwia specjalistom ds. bezpieczeństwa płynne zarządzanie, optymalizację oraz integrację mechanizmów kontroli w ramach dowolnej kombinacji funkcji zaawansowanej ochrony McAfee oraz zabezpieczeń wbudowanych w Windows 10. McAfee MVISION ePO to usługa SaaS oferująca uproszczony i scentralizowany widok oraz tryb analizy. Eliminuje konieczność wdrożenia i utrzymania zaplecza w obrębie infrastruktury oraz pozwala klientom na łatwą migrację istniejącego już środowiska ePO. Organizacje mogą skoncentrować się na obniżaniu ryzyka z użyciem chmury, mając zawsze pewność, że korzystają z najnowszych zabezpieczeń. Konsola ePO zyskała nie tylko nową opcję MVISION ePO SaaS, ale też została zaktualizowana, aby umożliwić zespołom ds. bezpieczeństwa lepsze zrozumienie zagrożeń, zapewnienie zgodności z przepisami bezpieczeństwa oraz szybsze i sprawniejsze działanie. Prywatna konsola ePO wdrożona w Amazon Web Services (AWS): Eliminuje konieczność posiadania osobnej bazy danych i zasobów fizycznych, zapewniając dostosowaną do indywidualnych potrzeb kontrolę nad infrastrukturą zarządzania i danymi konfiguracyjnymi. ePO AWS Quick Start umożliwia organizacjom rozruch w czasie krótszym niż 1 godzina.

MVISION - nowy pakiet zabezpieczeń dla biznesu od McAfee

McAfee MVISION Endpoint zarządza wbudowanymi zabezpieczeniami systemu Windows 10 i rozszerza je, aby zapewnić większy zasięg ochrony szybciej i sprawniej niż inne rozwiązania dostępne na rynku. McAfee MVISION Endpoint uzupełnia wbudowaną ochronę Windows 10 o szczegółowo opracowane, bezsygnaturowe i zaawansowane zabezpieczenia przed zagrożeniami. To podejście opierające się na współpracy jest zarządzane z poziomu McAfee MVISION ePO i zapewnia obronę przed skomplikowanymi atakami, nie tworząc trudności spowodowanymi wieloma systemami zarządzania.

McAfee MVISION Mobile zapewnia widoczność i obronę przed zagrożeniami dla produktów z systemami iOS i Android, dzięki czemu gwarantuje im taki sam poziom zabezpieczeń jak innym urządzeniom. McAfee MVISION Mobile sprawia, że ochrona jest zawsze włączona, niezależnie od tego, w jaki sposób urządzenie jest połączone. Analizując odchylenia w jego działaniu, McAfee MVISION Mobile ustala, czy wystąpiły czynniki wskazujące na naruszenie i tym samym identyfikuje zaawansowane ataki wykorzystujące sprzęt, instalowane aplikacje i niezaufane sieci. Zasoby mobilne są widoczne w konsoli McAfee MVISION ePO i mogą być przez nią zarządzane.

Zobacz, jak poradziły sobie poprzednie produkty McAfee w naszym rankingu najlepszych antywirusów 2018!


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: