Mac FTP - co nowego tym razem?

W pakiecie nowego oprogramowania dla platformy systemowej Mac OS, jaki udostępniamy dziś za pośrednictwem naszego serwisu FTP, znalazła się m.in. najnowsza, pełna wersja popularnej przeglądarki internetowej, Firefox 1.5. W najnowszej wersji dodano m.in. opcję migracji ustawień z przeglądarek Safari oraz Internet Explorer, moduł automatycznej aktualizacji oraz poprawiono mechanizm renderowania stron w zakładkach.

Firefox 1.5 pl

Firefox 1.5

Firefox 1.5

Długo oczekiwana wersja finalna popularnego programu do oglądania stron WWW została wyposażona w prostego menadżera pobierania plików, który pozwala szybciej i efektywniej wykorzystać łącze internetowe. Funkcjonalność przeglądarki można bardzo łatwo rozszerzyć dzięki dostępnym wtyczkom i dodatkom. Użytkownicy Mac OS X uzyskali pełniejszą obsługę systemów rodziny X od wersji Mac OS X 10.2.x. Inne nowości to poprawiony mechanizm blokowania pop-upów oraz wbudowany system raportowania o stronach internetowych niepoprawnie wyświetlających się w przeglądarce.

Pobierz plik

Aspyr Game Agent 1.5

Kolejna wersja aplikacji, która umożliwia użytkownikowi sprawdzenie, jakie gry wydawane przez Aspyr Media można uruchomić od razu, a które wymagają odpowiednich aktualizacji oprogramowania lub sprzętu. Program automatycznie analizuje wersję systemu operacyjnego, kartę graficzną, szybkość procesora, po czym informuje użytkownika o wynikach. W najnowszej wersji zmieniono wygląd interfejsu użytkownika oraz dodano opcję przeglądania gier według rankingu ESRB.

Pobierz plik

FFView 0.9.6

Poprawiona oparta na OpenGL przeglądarka grafiki. Wyświetla obraz w trybie okienkowym oraz pełnoekranowym. W najnowszej wersji wprowadzono poprawki.

Pobierz plik

GLtron 0.70

Oparta na OpenGL gra, w której ścigamy się cybermotorami z filmu Tron. Do programu można pobrać specjalne "artpacki" z dodatkowymi arenami ze strony domowej gry.

Pobierz plik

Skype Beta 1.4.0.27

Wersja testowa opartego na P2P komunikatora internetowego. Pobierając wersję testową możemy napotkać na problemy i błędy powodujące niestabilne zachowanie systemu. Pełna lista zmian na stronie głównej programu.

Pobierz plik

VLC media player0.8.4

Stabilna wersja odtwarzacza plików multimedialnych.

W tym wydaniu poprawiono: obsługę kodeka H.264, obsługę OpenGL i opcje miksera dla słuchawek oraz Dolby Surround. Dodano też nowe opcje, w tym: lista utworów pozwala na załadowanie odtwarzanego pliku metodą drag'n'drop; kreator konwersji plików audio i wideo i nowy skrypt automatycznie kasujący stare preferencje programu

Pobierz plik


Zobacz również