Mac FTP - nowości

W dzisiejszej porcji nowych programów na naszym "makowym" FTP znalazła się m.in. testowa wersja klienta sieci BitTorrent, Tomato Torrent 1.5b1, nowa edycja odtwarzacza plików multimedialnych VLC oraz kilka małych aplikacji przydatnych do zarządzania informacją z poziomu komputerowego pulpitu, tzw. widgetów.

VLC 0.8.4a

Kolejna wersja popularnego odtwarzacza plików multimedialnych. W edycji 0.8.4a poprawiono obsługę dźwięku 5.1, dodano opcję kodowania materiałów wykorzystując wbudowany kreator korzystając z kodeków H.264/H.263. Poprawiono również błędy występujące w wersji wcześniejszej.

Pobierz plik

Vega Strike 0.4.3

Gra oferuję podobne możliwości do serii Privateer, tu również możesz budować swoją przyszłość jako łowca nagród, spokojny handlowiec, czy cyniczny przemytnik. W najnowszej wersji dodano nową oprawę graficzną i muzyczną. Użytkownicy Mac OS X otrzymali wersję kompatybilną z systemami od 10.1 do 10.3. Poprawiono również błędy występujące we wcześniejszych edycjach gry.

Pobierz plik

Tomato Torrent 1.5b1

Mac FTP - nowości

Tomato Torrent 1.5 beta 1

Testowa wersja popularnego klienta sieci P2P BitTorrent. Program oparty jest na protokole sieci BitTorrent w wersji 4.0.2. W najnowszej wersji dodano opcję pauzy przy pobieraniu plików z poziomu menu głównego. Poprawiono również błędy występujące w wersji wcześniejszych.

Pobierz plik

S.C.O.U.R.G.E. 0.11

Realistyczna gra RPG opata na trójwymiarowej grafice. S.C.O.U.R.G.E. jest grą typu roguelike, wyróżnia się nowoczesnym interfejsem użytkownika. W świecie gry poruszasz się grupą czterech śmiałków, których spotykają różnorodne przygody oraz los stawia im niecodzienne wymagania.

Pobierz plik

DiscBlaze 6.0.4

Nowa wersja programu do zapisu płyt CD/DVD. Wprowadzono w niej kosmetyczne poprawki nie wpływające na poprawność działania programu.

Pobierz plik

AmazonArt 1.1

Wtyczka wyszukująca w zasobach księgarni internetowej Amazon okładek płyt których aktualnie słuchamy. Dodatkowo posiada opcję umożliwiającą dodanie ilustracji do plików muzycznych z albumu, który znajduje się w naszych zasobach iTunes.

Pobierz plik

iCalEvents 2.1.15

Kontroluj swój plan dnia korzystając z przydatnej wtyczki wyświetlającej zaplanowane zadania z iCal. Wtyczka umożliwia wizualizację wielu zdarzeń w swoim oknie korzystając z kolorów przydzielonych kolejnym zadaniom do wykonania. Wtyczka posiada polską wersję językową.

Pobierz plik

md5 1.0

Jeśli potrzebujesz szybko przeliczyć sumę kontrolną wysyłanego pliku skorzystaj z md5. Wtyczka korzysta z mechanizmu drag'n'drop, więc przeciągnij na nią plik, do którego potrzebujesz sumy kontrolnej.

Pobierz plik

Shrink 1.2

Wtyczka umożliwia skrócenie adresu URL korzystając z mechanizmu TinyURL.com.

Pobierz plik

NewsReader 1.1.1

Prosta i elegancka wtyczka będąca czytnikiem wiadomości RSS. Posiada wbudowane kanały RSS oraz opcję umożliwiającą dodanie nowego kanału RSS.

Pobierz plik