MacBooki staniały o 400 zł

Firma iSpot, autoryzowany dystrybutor produktów Apple w Polsce, obniżył cenę przenośnych komputerów MacBook o - jak informuje - 400 zł. Niestety oferta dotyczy wyłącznie starszej generacji tych maszyn (rozpoznawalnej m.in. po białej obudowie) i obowiązuje tylko do końca listopada.

Promocja dotyczy modelu komputera MacBook w białej obudowie z poliwęglanu. Podstawowa konfiguracja, obejmująca procesor Intel Core 2 Duo taktowany zegarem 2,1 GHz, pamięć operacyjną o pojemności 1 GB i 120-gigabajtowy dysk twardy w listopadzie br. kosztować będzie 3199 zł brutto, o 400 zł mniej niż poprzednio.

Biały MacBook z procesorem Intel Core 2 Duo 2,4 GHz, 2 GB pamięci RAM i dyskiem twardym 160 GB kosztuje 3699 zł.

Appe MacBook

Appe MacBook

Przypomnijmy iż w październiku br. miała miejsce kolejna aktualizacja rodziny komputerów przenośnych z logo jabłka. Jedną z głównych innowacji, jaka charakteryzuje odnowione maszyny, jest zastosowanie wydajniejszych układów graficznych. Zintegrowane chipsety Intel GMA X3100 zostały zastąpione przez układy Nvidia GeForce 9400M (więcej informacji o nowościach: Nowe MacBooki - jeszcze szybsze i ładniejsze). Producent zapowiedział jednak, że poprzednie wersje MacBooków, a konkretnie model w białej obudowie, będzie nadal dostępny w sprzedaży.

Więcej informacji: iSpot


Zobacz również