MacWorld: Poprawianie z RealTimeProof

Podczas konferencji Macworld Expo w Nowym Jorku firma RealTimeImage przedstawiła nowy pakiet oprogramowania pozwalający na poprawę jakości przetwarzanych obrazów.

Firma RealTimeImage (RTI) zajmująca się dostarczaniem oprogramowania do obróbki obrazów cyfrowych zaprezentowała na konferencji MacWorld Expo w Nowym Jorku nową aplikację RealTimeProof przeznaczoną do pracy z komputerami Macintosh wyposażonymi w system Mac OS X i mające zwiększającą jakość cyfrowych obrazów znajdujących się w zasobach sieciowych. Ponadto, jak zapewnia producent, dzięki RealTimeProof gigabajty danych z zapisanymi zdjęciami mogą być bezpiecznie przesyłane, przeglądane i edytowane w pełnej rozdzielczości i gamie kolorów korzystając przy tym ze standardowej przeglądarki internetowej i połączenia dial-up.

RTI wymaga jedynie pobrania darmowego pluginu ze strony producenta, który automatycznie instaluję się w przeglądarce bez konieczności instalacji dodatkowego sprzętu czy rekonfiguracji infrastruktury IT. Pozwala to klientowi na dostęp do serwera firmowego RealTimeProof i prywatnego, spersonalizowanego miejsca na dysku, utworzonego przez samego projektanta czy agencję graficzną. Magazyn zawiera konkretne projekty, do których w danej chwili mamy dostęp, a ich liczba może być na bieżąco aktualizowana o czym wszyscy użytkownicy powiadamiani są pocztą elektroniczną. Jak podkreślają przedstawiciele RealTimeImage takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne w studiach graficznych, agencjach reklamy czy firmach drukarskich gdzie przeglądanie, edytowanie i dodawanie adnotacji do zasobów sieciowych w czasie rzeczywistym jest bardzo ważnym elementem.

Producent oferuje osobom zainteresowanym nowym produktem dwa rozwiązania programowe: RealTimeProof.com i RealTimeProof Classic. Pierwsze z nich to firmowa usługa sieciowa, której użytkownicy mają dostęp do przeglądania zasobów sieciowych i narzędzi poprawy jakości poprzez Internet. Wersja RealTimeProof Classic oferuje takie same możliwości jak poprzednie z tym że funkcjonuje ona na dotychczasowej strukturze sprzętowej użytkownika pozwalając tym samym na współpracę w lokalnej sieci (LAN).

http://www.realtimeimage.com


Zobacz również