Macintosh Games Pavilion - pierwsze szczegóły

Opublikowano pierwsze szczegóły dotyczące organizacji pawilonu gier, będącego częścią kolejnej edycji konferencji i wystawy Macworld Conference & Expo. Podczas Macintosh Games Pavilion będzie można nie tylko zapoznać się z najnowszymi tytułami, ale i spróbować swych sił w rozgrywce.

Udział w imprezie potwierdzili już tacy producenci gier jak Aspyr Media, MacSoft, Freeverse Software i Ambrosia Software. Doom 3, Word of Warcraft, Myst IV Revelation, Call of Duty; United Offensive, Rise of Nations, Halo i Unreal Tournament 2004 to tylko niektóre z gier, które zostaną zaprezentowane podczas Macintosh Games Pavilion.

Gracze na pewno ucieszą się z możliwości samodzielnego przetestowania wybranej gry, między innymi w turniejach przeciwko innym graczom. Posłużą do tego komputery Power Mac G5 oraz iMac G5. W programie konferencji znajdzie się także spotkanie z Jeannie Novach, założycielką i prezesem firmy Indiespace, którego tematem będzie charakterystyka struktury i historii branży gier komputerowych.

Uczestnicy konferencji będą również mogli poznać szczegóły dotyczące różnych platform do gier, rodzajów gier, procesów ich powstawania i sposobów projektowania.

Macworld Conference & Expo odbędzie się pomiędzy 10, a 14 stycznia przyszłego roku w Moscone Center w San Francisco.

Więcej informacji: http://www.macworldexpo.com


Zobacz również