Macromedia przedstawia nową wersję Breeze

Kolejna edycję narzędzia do prowadzenia konferencji sieciowych oraz szkoleń - Breeze, przedstawiła korporacja Macromedia. Aplikacja współpracująca z odtwarzaczem Flash Player została wzbogacona o kilka nowych funkcji.

Wśród nich znajdziemy między innymi możliwość indeksowania oraz wyszukiwania już zarejestrowanych prezentacji. Mogą być one przechowywane w specjalnej bibliotece - content library. Użytkownikom umożliwiono także dostosowanie wyglądu interfejsu do własnych preferencji. Z ważnych funkcji warto również wspomnieć o możliwości przesyłania plików oraz tworzenia rysunków przy pomocy elektronicznej tablicy wykorzystującej grafikę wektorową.

Niestety, jak do tej pory użytkownikom Macintoshy nie dodano opcji authoringu prezentacji - mogą oni jedynie partycypować w szkoleniach jako uczestnicy lub prezenterzy. Jednak jak podkreślają przedstawiciele Macromedii, sprawa ta jest dla nich istotna i są już prowadzone prace na rozwiązaniem problemu.

Aktualizacja Macromedia Breeze dostępna będzie w marcu w dwóch wersjach: 85 USD miesięcznie za licencję lub 22500 USD za 25 stałych licencji.

Więcej informacji: http://www.macromedia.com/software/breeze


Zobacz również