Madden NFL 07 już w sklepach

Jesteście spragnieni mocnych wrażeń? Powinniście spróbować prawdziwej, męskiej rywalizacji. Na półki sklepowa trafiła już najnowsza odsłona serii Madden NFL 07. Gra przeznaczona jest na PlayStation 2, PSP, PC DVD oraz Nintendo DS. Wersja na konsolę Xbox 360 będzie dostępna od 8 września.

Madden NFL 07 już w sklepach
Autorzy wprowadzili szereg zmian, które znacznie wzbogacają rozgrywkę. Po raz pierwszy w historii serii, przy pomocy głównego blokującego możesz zrobić sobie miejsce do rozegrania akcji, a następnie przebić się przez linię obrony przeciwnika.

Wprowadzono także nowy, innowacyjny system biegania. Zawodnik może poruszać się na kilka sposobów - w zależności od swoich cech fizycznych i sytuacji na boisku.

Ten, i wiele innych elementów pozwalają na wykonywanie dynamicznych akcji, oferując m.in. nowe zwody i gwałtowne zmiany kierunku ataku. Całość wygląda niezwykle realistycznie.

Madden NFL 07 już w sklepach
Najlepsi gracze zostaną nagrodzeni. Tryb NFL Superstar: Tryb Hall of Fame pozwoli Ci zostać prawdziwą legendą futbolu amerykańskiego. Uważaj, nie tylko gra się liczy - ważne jest też zachowanie poza boiskiem.

Do ostatnich ważnych zmian można zaliczyć nowy system wyławiania młodych talentów - NFL Draft Scouting System oraz College All-Star Game.

Całość jest oczywiście tworzona na licencji, więc nie zabraknie ani prawdziwych imion i nazwisk zawodników, ani autentycznych nazw drużyn.

Więcej informacji na oficjalnej stronie.