Mafia II - 2K Games wydaje edycję specjalną

Fani gry Mafia II mają powody do zadowolenia. Powód jest prosty: edycja specjalna ich ulubionej produkcji, a w niej wszystkie DLC, kilka nowych samochodów i sporo stylowych ubrań.

Edycja specjalna gry Mafia II nazywa się różnie, w zależności od platformy. I tak wydanie PC to Mafia II: Director's Cut, wersja na PS 3 - Mafia II: Greatest Hits, a ta na Xboxa 360 - Mafia II: Platinum Hits.

Fanów ucieszy zapewne wiadomość, że edycja specjalna Mafia II, oprócz pełnej wersji gry zawiera także wszystkie wydane dotąd pakiety DLC: The Betrayal of Jimmy, Jimmy's Vendetta oraz Joe's Adventures. Co więcej, gracze otrzymują także cztery zestawy przedmiotów dodatkowych (Vegas, Renegade, Greaser oraz War Hero) - w każdym z nich znajdują się po dwa nowe stroje oraz samochody.

Zobacz również:

  • AC Valhalla "Oblężenie Paryża" - DLC z oficjalną datą premiery!
  • Nintendo Switch – akcesoria, które powinien mieć każdy fan konsoli

Edycja specjalna gry Mafia II na PlayStation 3 oraz Xboxa 360 jest już dziś dostępna w (jak to określił producent) "niektórych sklepach" w USA. W kwietniu sprzedaż zostanie rozszerzona o inne kraje. Wersja na platformę PC zostanie wydana w "ciągu kilku najbliższych miesięcy".

Europejska cena dodatku nie została jeszcze ustalona. W Stanach Zjednoczonych, edycja specjalna gry Mafia II kosztuje około 30 dolarów.

Zapraszamy do obejrzenia trailera Mafia II. Poznajmy wszystkie grzechy naszego Vito...