Mafia już wkrótce!

Jak poinformowało wydawnictwo Play-It, jedna z najbardziej oczekiwanych gier akcji ostatnich miesięcy trafiła wreszcie do tłoczni.

Wcielając się w rolę gangstera, mamy okazję przemierzyć wszystkie szczeble mafijnej kariery. Grę rozpoczynamy jako zwykły taksówkarz, który wskutek niefortunnego zbiegu okoliczności zostaje wplątany w rozgrywki mafijne, aby ostatecznie stać się członkiem rodziny Salinieri. Jako podrzędny gangster z czasem zostajemy porwani przez wir fabuły, która jest jedną z największych zalet gry. Nie unikniemy strzelanin ulicznych, napadów na bank, zabójstw na zlecenie, a przede wszystkim niezwykle realistycznych pościgów samochodowych. Po ulicach miasta Lost Haven będziemy mogli jeździć ponad 60 modelami samochodów i używać broni charakterystycznej dla tamtego okresu, jak: S&W model Magnum 27, Colt 1911, czy słynny Tommy Gun.

Wcielając się w rolę gangstera, mamy okazję przemierzyć wszystkie szczeble mafijnej kariery. Mafia, dostępna będzie w polskiej, kinowej wersji językowej, w cenie 99,99 zł. W pudełku oprócz 3 płyt CD z grą znajdą się dodatkowe gadżety: mapa miasta Lost Haven, plakat oddający klimat gry, dodatkowa płyta CD z muzyką jazzową oraz pudełko DVD.

Zobacz również:

  • Hogwarts Legacy - czy w grze pojawi się Harry Potter?
  • W co zagrać na słabym komputerze - najlepsze gry z niskimi wymaganiami

Pentium III 500 MHz

128 MB RAM

Grafika 16 MB VRAM

Karta dźwiękowa zgodny z DirectX

CD-ROM x8

HDD 800 MB