Magiczne Simsy

Korporacja Electronic Arts ogłosiła, że ukończono prace nad kolejnym dodatkiem do niezwykle popularnej serii The Sims pt. Makin' Magic – gra uzyskała status gold i jest już w drodze do tłoczni.

The Sims pt. Makin' Magic jest prawdopodobnie ostatnim już dodatkiem do serii, gdyż Maxis zamierza skoncentrować się teraz na produkcji drugiej odsłony symulacji, która ukaże się prawdopodobnie już w lutym przyszłego roku. Dodatek został przygotowany przez firmę Maxis i po raz pierwszy w historii tej popularnej serii, Simsy uzyskały w grze magiczne zdolności, które mogą (a nawet muszą) wykorzystywać w codziennym życiu. Członkowie wirtualnych rodzin będą mogli m.in jednym ruchem swej magicznej różdżki wysprzątać całe domostwo, przywołać posiłek, czy też zamienić uciążliwego sąsiada w ropuchę.

Swoje umiejętności i zdobyte w grze gadżety (ma ich być ponad 150) Simsy będą mogły wykorzystywać w trakcie organizowanych regularnie pokazów magicznych. Podczas ich trwania wirtualni mieszkańcy będą prezentować magiczne sztuczki lub walczyć z innymi przedstawicielami magicznych Simów zdobywając doświadczenie i cenne nagrody.

W Stanach Zjednoczonych dodatek ukaże się 28 października tego roku. Do grania w Makin' Magic niezbędne będzie posiadanie podstawowych wersji gry The Sims lub The Sims Deluxe.


Zobacz również