Magrunner: Dark Pulse oraz Mars War Logs po polsku!

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje, o rozpoczęciu współpracy z firmą FocusHome Interactive, której pierwszym efektem są dzisiejsze premiery gierMagrunner: Dark Pulse oraz Mars War Logs na rynku polskim. Produktydostępne są na platformę PC w cenie 49,90 zł każda.

Magrunner: Dark Pulse jest dziełem studia deweloperskiego Frogwares. To gra akcji z elementami logicznymi. Tytuł wprowadza niespotykany dotąd wśród gier tego typu klimat. Jest to możliwe dzięki wciągającej fabule łączącej elementy cyberpunku i horroru, bazujące na powieściach H.P. Lovecrafta. Gra ma polską lokalizację.

Magrunner: Dark Pulse oraz Mars War Logs po polsku!

magrunner_2D

Cieszymy się z rozpoczętej współpracy z firmą FocusHome Interactive, która prezentuje wysoki poziom swoich produkcji. Magrunner: Dark Pulseto wyjątkowe połączenie gry akcji z elementami logicznymi, opartej na pokonywaniu coraz to bardziej skomplikowanych łamigłówek. Tego typu mieszanka gatunków nie należy do często spotykanych pozycji w branży gier komputerowych, co czyni nasz tytuł bardzo przyjemnym urozmaiceniem pośród gier z gatunku FPP.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.
Magrunner: Dark Pulse oraz Mars War Logs po polsku!

mars_war_logs_2D

Mars War Logs przenosi graczy na Marsa, prawie 100 lat po kataklizmie, który rozpętał chaos na czerwonej planecie. Woda stała się najcenniejszym zasobem, a korporacje toczą niekończące się wojny o dominację. Gracz stawia czoła wymagającym przeciwnikom i przerażającym potworom podczas dynamicznych starć w czasie rzeczywistym.

„Mars War Logs, jako kolejna gra firmy Focus Home Interactive, dołącza do naszego planu wydawniczego. Produkt zawiera wszystkie pożądane przez miłośników gier RPG elementy. Gracz, według swojego uznania, rozwija postać oraz jej umiejętności, podejmując przy tym decyzje mające wpływ na niepowtarzalną historię.” - dodaje Gawlikowski.

Magrunner: Dark Pulse oraz Mars War Logs od dziś są dostępne na rynku w cenie 49,90 zł każda. Gry dostępne są na platformę PC.