Majowe wyścigi

Na początku maja do rąk fanów gier wyścigowych trafi entuzjastycznie przyjmowana przez konsolowych graczy TOCA Race Driver w wersji na PC, a miesiąc później kolejny wyścigowy hit - trzecia odsłona gry Colin McRae.

Gra TOCA Race Driver została stworzona przed doświadczony zespół programistów Codemasters, twórców legendarnej już serii Colin McRae. Do naszej dyspozycji oddali oni przeszło 20 najlepszych samochodów rajdowych, takich jak Lotus Sport Elise, Audi TT, Mercedes CLK, czy też Subaru Impreza. Warto też wspomnieć o prawdziwej nowości w tego typu produkcjach, jaką jest wprowadzenie wątku fabularnego. Dzięki znakomitej grywalności i imponującej grafice 3D TOCA zdobyła już uznanie fanów gatunku na całym świecie. Realistyczne odwzorowanie widocznych uszkodzeń pojazdów uzyskano dzięki zastosowaniu systemu FEM, który jest wykorzystywany w crash testach w przemyśle samochodowym, a dźwięki towarzyszące graczom podczas wyścigów zostały nagrane na prawdziwych torach.

TOCA Race Driver w profesjonalnej polskiej wersji językowej ukaże się na 2 płytkach CD już 8 maja i będzie kosztował 99,90 zł.


Zobacz również