Majówka z T-Mobile - odbierz 5 GB internetu za darmo

Sieć komórkowa T-Mobile udostępnia pakiet 5 GB na majówkę. Skorzystaj z okazji, aby za darmo serwować po internecie i stworzyć wideokonferencję ze znajomymi.

Zbliża się weekend majowy, a wraz z nim nowe oferty od T-Mobile. Tym razem operator przygotował bezpłatny pakiet 5 GB internetu dla klientów indywidualnych w ramach akcji Happy Fridays, chociaż promocję można aktywować już od czwartku 30 kwietnia. Ze względu na obecną sytuację wciąż obowiązują zalecenia pozostania w domu. Ale dzięki darmowym gigabajtom możecie spędzić ten czas prowadząc wideokonferencje z rodziną czy przyjaciółmi lub cieszyć się dostępem do ulubionych filmów i seriali.

Jak skorzystać z oferty?

Z darmowych gigabajtów mogą skorzystać klienci, którzy posiadają ofertę abonamentową, T-Mobile na kartę oraz MIX. Oferta będzie aktywna od czwartku 30 kwietnia do niedzieli 3 maja. Macie 4 dni, aby uruchomić paczkę z 5 GB internetu. Po aktywacji, w ciągu 72 godzin otrzymacie wiadomość potwierdzającą. Klienci ofert na kartę oraz MIX mogą korzystać z dodatkowych gigabajtów przez tydzień, natomiast abonenci – do momentu wystawienia kolejnej faktury.

Zobacz również:

  • Oddaj stary smartfon i zdobądź nowy w T-Mobile

Aby aktywować 5 GB wystarczy zalogować się w aplikacji Mój T-Mobile i wybrać daną ofertę.

Oficjalną ofertę znajdziecie na stronie www.t-mobile.pl

Aby rozmowy przez internet były wygodne, sprawdźcie nasz ranking kamerek internetowych.