Makowa parada fotografii

PhotoParade Maker to tania aplikacja oferowana przez firmę Callisto, za pomocą której można tworzyć z zestawu cyfrowych zdjęć pokazy slajdów lub wygaszacze ekranu.

Jeśli pragniesz dołączyć cyfrowe zdjęcia do multimedialnej prezentacji, możesz skorzystać z dostępnego już dla Mac OS programu PhotoParade Maker oferowanego przez firmę Callisto. Aplikacja umożliwia stworzenie pokazu slajdów składającego się z animacji, grafiki, muzyki, narracji i napisów oraz zawiera narzędzia edycyjne do retuszowania obrazów.

Stworzona w ten sposób 'Parada Fotografii' może być rozsyłana pocztą elektroniczną, udostępniana do pobrania z witryn internetowych albo rozprowadzana na innych nośnikach i odtwarzana w PhotoParade Player, który można za darmo pobrać ze strony producenta.

Oprócz tego PhotoParade Maker umożliwia stworzenie z ulubionych fotografii wygaszaczy ekranu oraz tapet dla systemowego pulpitu.

Firma Callisto proponuje także zestaw gotowych tematów FotoParady na specjalne okazje typu urlopy, narodziny dziecka, śluby, urodziny czy przyjęcia, które zawierają muzykę i animacje.

PhotoParade Maker jest obecnie w wersji beta, a trafić ma na rynek na początku kwietnia bieżącego roku. Aplikacja ma być dostępna w trzech wersjach i kosztować (w zależności od opcji) od 19,99 USD do 39,99 USD.

www.callisto.com


Zobacz również