Makowy Media Player 7

Microsoft Windows Media Player 7 w wersji przystosowanej do pracy w Mac OS jest dostępny do pobrania na witrynie producenta.

Windows Media Player 7, odtwarzacz plików medialnych Microsoftu jest już dostępny w wersji przystosowanej do pracy na Macintoshach. Narzędzie pozwala użytkownikom komputerów Apple odtwarzać filmy i muzykę zakodowaną w formacie Windows Media Format [.wmf].

Media Player 7 zaopatrzony został w nowy interfejs, wbudowane 'skórki' oraz oferuje możliwości lokalnego i strumieniowego odtwarzania plików zapisanych w WMF i MP3, a poza tym jest kompatybilny z formatami dźwiękowymi i graficznymi .asf, .wma, .wmv, .asx, .wmx, .wax, .wm, i .wvx.

Narzędzie współpracuje z najnowszymi mechanizmami kompresującymi Windows Media, włącznie z Windows Media Audio and Video 8, który według Microsoftu gwarantuje wysokiej jakości strumieniowy przekaz wideo za pośrednictwem łącz o niskiej przepustowości. Windows Media Player 7 współpracuje z przeglądarkami Netscape Navigator, Communicator i Internet Explorer.

www.microsoft.com


Zobacz również