Makowy Psion

Firma Psion PLC - producent komputerów przenośnych - zapowiedziała na początek przyszłego roku wydanie uaktualnionej wersji oprogramowania synchronizacyjnego -MacConnect PDA.

Na początek przyszłego roku firma Psion PLC zapowiedziała wydanie nowej wersji oprogramowania MacConnect PDA, umożliwiającej synchronizację palmtopów serii Revo z platformą Macintosh.

Jest to pierwsza od kilku lat aktualizacja oprogramowania MacConnect, które ma teraz umożliwiać bezproblemową synchronizację danych między palmtopami Revo, Revo Plus, Series 7 i Series 5mx a komputerami Macintosh.

'Komputer Revo wygląda atrakcyjnie, a zastosowane w nim oprogramowanie jest łatwe w użyciu i wydajne. Niestety brak synchronizacji z makową platformą obecnej wersji MacConnect, szczególnie w przypadku poczty elektronicznej, sprawia, że produkty firmy Psion nie są konkurencyjne wobec jej głównego rywala - Palm V' - napisał Ian Betteridge w magazynie MacUser.

Wraz z pojawieniem się najnowszej wersji MacConnect sytuacja może się zmienić i użytkownicy Macintoshy zaczną korzystać z serii Revo. Firma Psion pracuje także nad adapterem PC serial-USB, który ma się pojawić jeszcze w tym roku, lecz nie wiadomo czy wejdzie on w skład MacConnect.

www.psion.com


Zobacz również