Mała o dużych możliwościach

Bezprzewodowe myszy to jedne z najchętniej widzianych gryzoni na naszym biurku, szczególnie gdy pozwalają na bezproblemową pracę z odległości kilku metrów od nadajnika.

Nowy model myszy firmy Trust to urządzenie dla wymagających użytkowników dysponujących obsługą bezprzewodowej technologii Bluetooth i posiada pełną zgodność z komputerem dysponującym tym standardem (profil HID).

Gryzoń zalicza się raczej do tych mniejszych i powinien idealnie spisywać się w roli przenośnej myszy współpracującej z laptopem. Do dyspozycji mamy trzy przyciski i jedną rolkę (pełni funkcję trzeciego przycisku). Sensor optyczny pozwala na uzyskanie rozdzielczości pracy w granicach 800 punktów na cal, co powinno być wartością wystarczającą nawet w przypadku pracy na monitorach o przekątnej powyżej 17 cali. Na uwagę zasługuje dobra jakość wykonania jak i specjalny gumowy materiał, jakim pokryta jest mysz, zapobiegający jej niekontrolowanemu wyślizgnięciu. Mysz z uwagi na zastosowanie technologii Bluetooth pozwala na bezproblemową pracę w odległości do 10 m od nadajnika (fale radiowe o częstotliwości 2,4 GHz). Pamiętać należy iż mysz wymaga zainstalowanego adaptera Bluetooth, dlatego osoby decydujące się właśnie na ten model gryzonia będą musiały się liczyć z dodatkowymi kosztami (oczywiście o ile nie dysponują tym interfejsem).


Zobacz również