Mała syrenka – czy cały film z 2023 roku można obejrzeć online?

Ariel i jej morscy krewni, przyjaciele i wrogowie znów wychynęli z morskich głębin – tym razem w wersji aktorskiej. Czy nową "Małą syrenkę" można zobaczyć za pośrednictwem serwisów streamingowych?

fot. Disney

Mała syrenka to jedna z najbardziej znanych animacji Disneya, która powstała na podstawie dość smutnego opowiadania Hansa Christiana Andersena. W maju tego roku zobaczymy nową wersję kultowej opowieści, jednak tym razem w wersji aktorskiej.

Zgodnie z przewidywaniami, fabuła nowego filmu jest bardzo podobna do tej z historii animowanej, tak więc osoby, które znają starą wersję, raczej nie powinny spodziewać się zaskoczeń. Nowa Mała syrenka może jednak być ciekawą propozycją na seans z dziećmi, którym zapewne przypadną do gustu syrenki, piosenki i mówiące zwierzęta.

Zobacz również:

  • Mała syrenka – kiedy premiera nowej wersji baśni Disneya? Zwiastun i obsada filmu z 2023 roku
  • The Bear 2 – kiedy premiera kolejnego sezonu serialu Disney+?

W rolę Ariel wcieliła się Halle Bailey. W filmie zobaczycie też Javiera Bardema jako Trytona, Melissę McCarthy jako wiedźmę Ursulę i Jonaha Hauer-Kinga jako księcia Erica.

Czy nowa Mała syrenka jest dostępna online?

Nowa wersja Małej Syrenki w kinach zagościła 26 maja 2023 roku – siłą rzeczy film na razie nie jest dostępny w żadnym serwisie streamingowym. Jeśli chcecie przekonać się, jak wygląda aktorski remake, musicie wybrać się do kina. Przygody Ariel możecie obejrzeć w Cinema City, Heliosie, NoveKino czy Multikinie.

Na VOD bez problemu możecie za to obejrzeć animowaną opowieść o Arielce i jej podwodnym świecie. Bajkę z 1989 roku znajdziecie na platformie Disney+. Z pewnością za jakiś czas w serwisie zagości również nowy film aktorski.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej i najnowszej Małej syrence, zajrzyjcie do naszego artykułu Mała syrenka – kiedy premiera nowej wersji baśni Disneya? Zwiastun i obsada filmu z 2023 roku


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: