Małe telewizory od Hannspree - zapasowe maluchy na Euro 2012

Hannspree, wprowadził na polski rynek dwa nowe telewizory LED LCD - SL22DMBB oraz SL24DMBB z myślą o zbliżającym się Euro. Podczas gdy nasz główny telewizor w salonie będzie bezustannie pokazywał czerwcowe mecze piłki nożnej, przeznaczeniem telewizorki Hannspree będą stanowić zapasowy odbiornik w domu.

Hannspree TV panorama

Jakiś czas temu testowałem 32-calowy Hannspree SJ32DMNB i wypadł całkiem nieźle. Niedawno Hannspree wprowadził na rynek telewizory dla hoteli. Teraz przyszedł czas na małe telewizorki LCD.

- Dodatkowy odbiornik w domu pomoże nam w rozwiązaniu wielu potencjalnych konfliktów domowych - na jednym TV można oglądać mecz, na drugim ulubiony serial pani domu - wyjaśnia Arkadiusz Brzezicki z Hannspree.

Telewizor za mniej niż 1000 zł?

Nic dziwnego - bo telewizorki te nie miałyby szans szans konkurować w salonie. Trudno, żeby przekątne w rozmiarach 22/24 cale robiły na nas wrażenie, ale na plus można zaliczyć ceny. Hannspree SL24DMBB kosztuje 870 zł, a SL22DMBB tylko 797 zł.

Telewizorek Hannspree front

Telewizorek Hannspree front

Telewizorki Hannspree są małe, ale z LED i Full HD

Nowe telewizory Full HD SL22DMBB oraz SL24DMBB mają ekrany podświetlane diodami LED (a nie klasyczne LCD CCFL) i wyświetlają rozdzielczość Full HD. Telewizory mają tuner DVB-T, dzięki czemu bez problemu będziemy mogli odbierać naziemną telewizję cyfrową. Pozwalają też nagrywać transmisje z TV na pamięć USB lub zewnętrzny HDD.

Telewizorek Hannspree z tyłu

Telewizorek Hannspree z tyłu

Komentarz

Czy bardziej opłacalny nie będzie monitor LCD z tunerem DVB-T? 22-24 cale to typowy rozmiar monitorów desktopowych, ale ich cena oscyluje w okolicach 1000 zł. Wygląda więc na to, że telewizorki Hannspree to dobra oferta. Konkurencja jednak nie śpi - w tym segmencie ciekawe modele ma również japoński Funai, a warto też wspomnieć, że są jeszcze przenośne telewizory Sharpa. Poza tym, jeżeli chodzi o Hannspree to ja i tak wolę pluszowe wersje telewizorów tej firmy...

Czy przydałby się Wam w domu zapasowy mały telewizorek na Euro 2012?