Malowanie lasu w Painterze

DigArts Software wydała Tree Forestry, nowe narzędzie dla Paintera służące do malowania realistycznych pni, konarów i gałęzi.

Tree Forestry to nowy zestaw narzędzi dla programu procreate Painter, umożliwiający malowanie ponad czterdziestu różnych gatunków gałęzi, konarów i pni. Oferowany przez DigArts Software, pakiet Tree Forestry pozwala tworzyć za pomocą prostych pociągnięć pędzla fotorealistyczne, przestrzenne obrazy drzew ze złożonymi teksturami. Zestaw zawiera ponad 200 wzorów pni, konarów, gałęzi i dziupli oraz tekstur papierowych i pędzli.

'Tree Forestry pozwala artystom malować realistyczne systemy gałęzi i pni, w taki sam prosty sposób jak pakiet Jungle 3D umożliwia malowanie złożonych struktur listowia. Korzystając z obu zestawów artyści mogą tworzyć na ekranie w pełni przestrzenne, fotorealistyczne drzewa i liście, w ciągu kilku minut', twierdzi Dennis Berkla z DigArts.

Painter to aplikacja międzyplatformowa oferująca zaawansowane narzędzia malarskie i rozbudowane opcje edycji obrazów, oferowana przez procreate, nową linię produktów Corela skierowaną do do profesjonalistów. Tree Forestry i Jungle 3D są dostępne w łączonej ofercie za 109 USD, natomiast osobno każdy z zestawów kosztuje 69,96 USD.

http://www.gardenhose.com


Zobacz również