Mamy mistrza Polski w FIFA 07

Ubiegły weekend przyniósł nam nie tylko świetne targi Poznań Game Arena. W niedzielę odbyły się niezwykle emocjonujące Mistrzostwa Polski FIFA 07. Kto pojedzie na międzynarodowe finały do Amsterdamu?

Mamy mistrza Polski w FIFA 07
Impreza odbyła się w warszawskim centrum handlowym Promenada. W rozgrywkach wzięło udział blisko 200 osób. Atmosferę sportowej rywalizacji tworzyli zaproszeni piłkarze Legii Warszawa, oraz znany wszystkim komentator sportowy Dariusz Szpakowski.

Mistrzostwa Polski FIFA 07 składały się z sześciu imprez eliminacyjnych w największych miastach Polski, oraz eliminacji centralnych i wielkiego finału w Warszawie. W trakcie eliminacji wyłaniane były trzy najlepsze osoby w regionie. Reprezentowały one swoje miasto podczas finału.

Ostatecznie, po wielu pasjonujących spotkaniach, zwyciężyli:

1. Patryk Bożkiewicz, Będzin (FC Barcelona) - zdobywca pucharu i laureat I miejsca

2. Bartosz Piętka, Warszawa (FC Barcelona) - zdobywca pucharu i laureat II miejsca

3. Cezary Gontarek, Płock (FC Barcelona) - zdobywca pucharu i laureat III miejsca

Trzech zwycięzców tworzy teraz Reprezentację Polski FIFA 07. 8 grudnia wyjadą na międzynarodowe rozgrywki FIFA Interactive World Cup do Amsterdamu.

Zwycięzca tegorocznej edycji FIWC zdobędzie tytuł Interaktywnego Piłkarza Roku FIFA 2006 i zostanie zaproszony na uroczystą galę Piłkarz Roku FIFA, która odbędzie się 18 grudnia tego roku w Zurychu.

Ponadto, po raz pierwszy w historii turnieju FIFA Interactive World Cup, przyznana zostanie nagroda pieniężna - 20,000 dolarów! Powodzenia!

Oficjalna strona turnieju Mistrzostwa Polski FIFA 07 pod tym adresem.