Mandrake dla szkół

Firma Mandrakesoft Poland wyszła z ciekawą inicjatywą specjalnej promocji dla szkół na system Mandrakelinux 10.0 PowerPack. Oferta specjalna o nazwie 3x3 dotyczy szkół i instytucji edukacyjnych (szkoły, przedszkola, biblioteki, uczelnie wyższe, szkoły prywatne, organizacje non-profit o profilu edukacyjnym).

W ramach promocji, która ma umożliwić szkołom tanią i bezproblemową wymianę oprogramowania w pracowniach szkolnych oraz biurach administracji, placówki otrzymują pakiet PowerPack na płycie DVD lub płytach CD, darmową pomoc techniczną przez 3 miesiące, darmowy (przez 3 miesiące) dostęp do Klubu Mandrake oraz na ten sam okres możliwość korzystania za darmo z usługi Mandrakeonline.

Licencja obejmuje dowolną liczbę komputerów w siedzibie użytkownika. Najważniejsze jednak, że cena zestawu wynosi zaledwie 50 zł (plus koszty wysyłki). W zamian za to szkoły otrymują kompletny system operacyjny, oprogramowanie z każdej niemal dziedziny oraz dostęp do szerokiej gamy usług sieciowych.

Mandrakelinux 10.0 Official PowerPack jest najbardziej zaawansowaną edycją dystrybucji Mandrakelinux, przeznaczoną do zastosowań biurowych. Zawiera najnowsze wersje oprogramowania do obsługi biura, internetu i multimediów oraz aplikacje serwerowe.

Więcej informacji: http://www.mandrakelinux.pl


Zobacz również