MandrakeLinux Power Pack - nowa edycja

Ukazała się nowa wersja dystrybucji MandrakeLinux - 10.0 Official PowerPack+. Jest to produkt przygotowany głównie z myślą o małych i średnich sieciach, dzięki czemu doskonale sprawdzi się przede wszystkim w firmach czy instytucjach.

PowerPack+ jest zaawansowanym pakietem, w którym znajdziemy bardzo funkcjonalne środowisko do pracy biurkowej oraz światowej klasy narzędzia serwerowe. Dzięki nim można szybko zbudować wydajną sieć lub zarządzać projektami programistycznymi opartymi na infrastrukturze internetowej. Domyślnie zawiera pełne środowisko do pracy grupowej - zarówno serwer jak i aplikacje klienckie.

MandrakeLinux

MandrakeLinux

Na ośmiu płytach składających się na dystrybucję znajdziemy, m.in. oprogramowanie dla stacji roboczej, oprogramowanie antywirusowe DrWEB w pełnej wersji komercyjnej ważnej przez 3 miesiące, aplikacje biurkowe, a także sporo nowości: narzędzie do zcentralizowanej i równoległej instalacji oprogramowania na wielu komputerach w sieci, narzędzie do konfiguracji Wirtualnej Sieci Prywatnej, do konfiguracji serwera faksów oraz klientów, narzędzie do konfiguracji urządzeń UPS, a także podręczniki "Starter guide" oraz "Server Administration".

MandrakeLinux kosztuje 780,80 PLN (cena brutto). Produkt nie jest przypisany do komputera, tylko do podmiotu kupującego, w związku z czym PowerPack+ może być zainstalowany na nieograniczonej liczbie komputerów, w danym lokalu. Jeżeli system będzie używany w kilku lokalizacjach (obiektach) dopiero wówczas dla każdego z nich należy zakupić produkt.

Więcej informacji:

http://www.mandrakelinux.pl


Zobacz również