Manhunt w sklepach

Do polskich sklepów trafiła dzisiaj kontrowersyjna gra firmy Rockstar Games - Manhunt w wersji PC. Gra została wydana w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

Ameryka pełna jest zrujnowanych, pełnych brudu i beznadziei miast, w których nikt nie interesuje się losem innych. Dla mieszkańców Carcer City nie liczy się już nic, prócz taniej rozrywki. Najpopularniejszym sportem jest bezsensowne odbieranie życia i tworzenie z „łowów” na bezbronną ofiarę sadystycznego reality show. Teraz Ty, jako Cash, stajesz się jedną z tropionych ofiar. Weź udział w krwawej jatce, filmowanej przez tajemniczego psychopatę - reżysera.

Wcielając się w rolę Casha ściganego przez bezwzględnych i brutalnych łowców Cash, musisz użyć swych zdolności przewidywania i zręczności, aby pokonać przeciwników. Przeżyj piekielne tortury, unikaj najętych zabójców i odkryj tożsamość „reżysera”, który zrobił z Ciebie pionka w swej brutalnej grze. Na gracza będą polować zabójcy na zlecenie, skorumpowani policjanci i psychopaci żądni krwi. Aby przeżyć musisz ich wszystkich pokonać.


Zobacz również