Manta 3D PMP01 - przenośne 3D bez okularów

Manta Multimedia we wrześniu wprowadziło sprzedaży w Polsce dotykowy odtwarzacz Manta 3D Multimedia Player PMP01 potrafiący wyświetlać obraz 3D bez okularów.

Manta 3D bez okularów

Niedawno Manta zapowiedziała, że wyprodukuje pierwsze polskie telewizory 3D LED i 3D LCD. Teraz ta do tej pory niepozorna firma postanowiła wprowadzić na polski rynek przenośny odtwarzacz 3D, który nie potrzebuje okularów...

Manta 3D PMP01 - 3D bez okularów w Polsce za 800 zł

Odtwarzacz Manta 3D PMP01 we wrześniu będzie dostępny na polskim rynku w cenie 799 zł. To dość atrakcyjna cena w zamian za oglądanie filmów 3D bez okularów.

Mobilne 3D bez okularów w autobusie lub pociągu

- Oglądanie prawdziwego trójwymiarowego obrazu bez użycia okularów po prostu zwala z nóg. Efekt jest niewiarygodny a oprócz rozmiarów, niczym nie różni się od tego znanego z telewizorów 3D. Różnica jest taka, że nie musicie wkładać okularów - powiedział Bogdan Wiciński, szef Manta Multimedia.

6 godzin w drodze z 3D

PMP01 ma 8-calowy ekran i wyświetla rozdzielczość 1280x768. Obsługuje wszystkie formaty filmów 3D (MPO, 3DG, 3DP, DivX, MKV). W środku znajduje się dysk o pojemności 8 GB oraz czytnik kart MMC/SD/SDHC. Bateria w odtwarzaczu 3D ma pozwolić na oglądanie filmów nawet przez 6 godzin. Do tego odtwarzacz Manty waży tylko trochę ponad pół kilograma.

Manta 3D PMP01 - przenośne 3D bez okularów

Manta 3D bez okularów

Manta wchodzi w mobilne 3D bez okularów

3D bez okularów wciąż jest mało na rynku, bo producenci na razie stawiają na urządzenia 3D z okularami. Niedawno na rynek trafił pierwszy na świecie laptop 3D bez okularów - Toshiba Qosmio F750. Ale to wyjątek. Takich małych przenośnych odtwarzaczy 3D bez okularów brakuje na rynku. A 3D bez okularów to z pewnością przyszłość rynku 3D. Zwłaszcza, że cena jest całkiem zachęcająca.

Źródło: Manta