Manta - potentat taniej elektroniki użytkowej przepytany

Serwis IT Partner Online przeprowadził ciekawy wywiad z prezesem Manty - Bogdanem Wicińskim. Dodatkowo, aby sprawdzić co rynek sądzi o produktach tej firmy i czy opinie te są zbieżne ze zdaniem prezesa Manty, redakcja rozmawiała z przedstawicielami sieci handlowych, które zajmują się dystrybucją produktów spod znaku tej marki. Rozmowy zapisano w plikach audio, tak więc każdy może posłuchać co o awaryjności, jakości i popycie na ten sprzęt sądzą przedstawiciele największych sieci hipermarketów.

Manta przebojem wdarła się na półki supermarketów. Obecnie triumfy święcą odtwarzacze DVD, które choć jakościowo wypadają różnie, cały czas cieszą się wielką popularnością. Manta wzbudza jednak wiele kontrowersji. Na listach dyskusyjnych znajdziecie skrajnie różne opinie odnośnie produktów tej firmy. Najczęściej punkt widzenia zależy od potrzeb danego użytkownika i jego wcześniejszych doświadczeń ze sprzętem audio-wideo.

Warto jednak pamiętać, że Manta sprzedaje swoje produkty w ilościach stanowiących istotne udziały w poszczególnych segmentach rynku, tak więc kwestie dotyczące awaryjności czy jakości oferowanej przez poszczególne produkty są istotne dla wielu czytelników.

Wywiad z Bogdanem Wicińskim prezesem Manty Multimedia znajdziecie tutaj.

Jeśli chcecie posłuchać co o Mancie sądzą przedstawiciele największych sieci handlowych w Polsce pobierzcie pliki MP3 umieszczone pod następującymi adresami:

Wypowiedź sprzedawcy sieci Auchan

Wypowiedź sprzedawcy sieci Selgros

Wypowiedź sprzedawcy sieci Tesco


Zobacz również