Mapa świata w Supreme Commander

Choć zachodnia premiera Supreme Commandera już dawno za nami, to autorzy nie zamierzają zostawić gry bez opieki. Najbliższe plany związane z produkcją zakładają m.in. dodanie nowych jednostek i budynków oraz... Specjalnej mapy świata lokalizujących graczy.

Mapa świata w Supreme Commander

Chris Taylor, ojciec Supreme Commandera, wypowiedział się ostatnio na temat najbliższych planów związanych z grą.

Stwierdził, że twórcy w żadnym wypadku nie zamierzają zapomnieć o swojej produkcji i już teraz szykują dla graczy masę niespodzianek. Już wkrótce SC zostanie aktualizowany o nowe jednostki, mapy, budynki i inne dodatki.

To jednak nie koniec. Główną atrakcją od Gas Powered Games będzie wprowadzenie do gry funkcji umożliwiającej lokalizowanie innych użytkowników na specjalnej mapie świata.

Pomysł ma być wzorowany na Google Maps. Poszczególni gracze będą widoczni w postaci kropek określających ich lokalizację. Kiedy klikniecie na danej kropce/graczu, wyświetlą się wam jego statystyki. Co oprócz tego? Liczne opcje filtrowania i dział z informacjami o najnowszych pojedynkach.

"Mapa świata to sposób na wizualizowanie światowej społeczności, pokazanie gdzie tak naprawdę są ci wszyscy ludzie" - mówi Chris Taylor.

Przypominamy, że recenzję Supreme Commandera znajdziecie w naszym programie internetowym GS Games Show. Zapraszamy!