Mapy Google: na iOS też sprawdzisz w czasie rzeczywistym długość kolejki na Poczcie

Dzięki Mapom Google użytkownicy iOS, podobnie jak wcześniej użytkownicy Androida, sprawdzą na bieżąco jak zatłoczone jest dane miejsce.


Mapy Google z Popular Times

W listopadzie 2016 roku firma Google uaktualniła aplikację Mapy dla Androida rozbudowując funkcję Popular Times. Dzięki temu użytkownicy otrzymali możliwość sprawdzania w czasie rzeczywistym jak zatłoczone jest miejsce, do którego planują się udać. Dzisiaj taka sama funkcja zaoferowana została do dyspozycji właścicieli urządzeń pracujących pod kontrolą iOS.

Popular Times - całkiem przydatne rozwiązanie

Usprawniona funkcja Popular Times w niektórych przypadkach może się okazać całkiem przydatnym rozwiązaniem (nie pokazuje co prawda konkretnej liczby ludzi, ale i tak pozwala się zorientować jak to wygląda na tle całego wykresu). Mam tutaj np. na myśli placówki Poczty Polskiej, które ze względu na często panujące w nich kolejki potrafią wyprowadzić z równowagi nawet najbardziej spokojnego człowieka.

Bezgranicznie ufać jednak nie można

Zachwalając nową funkcję należy jednak wyraźnie zaznaczyć, że dane spływające do Google pochodzą od użytkowników. W skrajnym przypadku może się więc okazać, że na wspomnianej Poczcie, na której powinno być mniej tłoczno niż zazwyczaj, przed okienkiem stało będzie zaskakująco dużo osób (nie każdy ma przecież zainstalowaną aplikację Google).

Pobierz: Mapy Google dla iOS (4.27.0)