Marble World 2 - zabawa dzięki szklanej kulce

Marble World jest grą w stylu "pokieruj kulką do dziurki". Gry tego typu są znane od czasów ZX Spectrum. To, czym Marble World 2, różni się od swoich protoplastów, to fakt, że do sterowania kulką nie jest potrzebny już joystick.

Marble World 2 - zabawa dzięki szklanej kulce

Marble World 2

Marble World 2 to gra wydana na platformę Windows Mobile. Do kontroli nad kulką można wykorzystać odpowiednio skonfigurowane przyciski sprzętowe PocketPC lub akcelerometry obecne w nowszych palmofonach.

W Marble World 2 kieruje się szklaną kulką w trójwymiarowym świecie pokazanym w rzucie izometrycznym. Przemierzając różnorakie platformy i korytarze zbieramy fanty i rozwiązujemy zagadki. Świat gry jest bardzo duży - do dyspozycji jest 100 lokalizacji w pięciu zróżnicowanych światach. Marble World 2 jest bardzo wciągającą grą; to prawdziwy pożeracz czasu, który dostarcza wiele zabawy.

Gra obsługuje palmofony z dotykowym ekranem. Niestety Marble World 2 dostosowana jest do rozdzielczości najwyżej VGA, i w urządzeniach z ekranami o przekątnych 480x800 pikseli (WVGA) jak HTC Touch Diamond 2 lub HTC Touch HD, widoczny jest pasek nawigacyjny nakładki systemowej. Wprawdzie nie przeszkadza to w grze, ale źle wygląda.

Program: Marble World 2 wersja 1.12

Producent: 4Pockets.com

Strona programu: www.4pockets.com/product_info.php?p=108

Cena: (UK Pounds) £9.95 (US Dollars) $14.95

Pobierz Marble Worlds 1.12 Windows Mobile