Marcowe warsztaty Photoshopa

Warszawska Szkoła Fotografii inicjuje kolejny cykl szkoleń. Tym razem chętni do udziału w warsztatach będą mogli podszkolić się w zakresie cyfrowej edycji zdjęć w programie Adobe Photoshop.

Szkolenia rozpoczną się 8 marca br. i potrwają do końca tego miesiąca. Tematyka warsztatów obejmie m.in. podstawy Photoshopa i omówienie najważniejszych funkcji programu (m.in. warstwy, maski, korekcja barwna, paleta historii, filtry, przestrzenie kolorów, kanały). Zajęcia będą odbywać się w poniedziałkowe i środowe wieczory, a łączna długość kursu wyniesie 32 godziny lekcyjne.

Oprócz kuru cyfrowego retuszu WSF organizuje też szkolenie z podstaw fotografii, na których prezentowane będą m.in. wybrane techniki fotograficzne i wyjaśniona zostanie praca w studiu fotograficznym. Uczestnicy szkoleń dowiedzą się, jak wykonać fotoreportaż, jak fotografować krajobraz czy portret. Warsztaty odbędą się w dniach 6 - 31 marca, w systemie wieczorowym w poniedziałki i środy oraz w jeden weekend w miesiącu. W ramach kursu zorganizowanych zostanie 48 godzin lekcyjnych i dwa warsztaty plenerowe.

Chętni do udziału w warsztatach mogą wypełnić zgłoszenie za pośrednictwem dostępnego na stronie WSF formularza lub bezpośrednio w sekretariacie szkoły (Warszawa, ul. Łazienkowska 14).

Koszt szkoleń to 550 zł (cyfrowy retusz w Photoshopie) i 800 zł (podstawy fotografii).

Więcej informacji: Warszawska Szkoła Fotografii