Mario Kart Tour - mobilna odsłona serii zadebiutuje już we wrześniu

Przedstawiciele Nintendo ujawnili datę premiery Mario Kart Tour na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Kolejna znana i lubiana marka należąca do japońskiego producenta zmierza na urządzenia mobilne. Już wcześniej Nintendo zdążyło przenieść na smartfony i tablety m.in. takie serie jak: Fire Emblem (Heroes), Animal Crossing (Pocket Camp) czy ostatnio - Dr. Mario (World).

Po długim oczekiwaniu (grę zapowiedziano w lutym 2018 roku) i wielu problemach Mario Kart Tour wreszcie otrzymało konkretną datę premiery. Wszyscy chętni będą mogli pobrać najnowszą mobilną produkcję japońskiego producenta już 25 września. Data ta dotyczy zarówno wersji na Androida jak i iOS-a. Dzisiejsze ogłoszenie okraszono pierwszym zwiastunem gry.

Zobacz również:

  • Najlepsze monitory szerokokątne dla graczy i profesjonalistów
  • Nintendo Switch OLED - gdzie kupić najtaniej? Najlepsze oferty i promocje w polskich sklepach

Mario Kart to seria gier wyścigowych, w której udział biorą najbardziej znane postacie z portfolio Nintendo jak choćby: Mario, Luigi, Yoshi, Peach czy Donkey Kong. Podczas zwariowanych wyścigów wszelkie chwyty są dozwolone. Do naszej dyspozycji oddano szereg umiejętności i dodatków, które mogą solidnie uprzykrzyć życie naszym rywalom.

Jak widać na powyższym materiale, Mario Kart Tour pozostaje wierne swojemu pierwowzorowi. Miejmy nadzieję, że system płatności nie zrujnuje frajdy z rozgrywki. Na razie wiemy tylko tyle, że Maro Kart Tour będzie grą darmową z mikropłatnościami.

źródło: nintendo


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: