Mark Zuckerberg będzie odpowiadać na pytania użytkowników Facebooka

Założyciel Facebooka postanowił po raz pierwszy w historii serwisu dokonać bezpośredniej interakcji z jego użytkownikami. 6 listopada 2014 możecie spytać go, o co tylko chcecie.

Jeśli jednak już macie pomysł, możecie zadać pytanie wcześniej, wchodząc na oficjalną stronę wydarzenia. Zuckerberg obiecał, że postara się odpowiedzieć każdemu, jednak nie gwarantuje, że będzie na to wystarczająco dużo czasu. I z pewnością nie będzie, ponieważ założyciel Facebooka poświęci na "spotkanie" z użytkownikami zaledwie godzinę ( Jak na ponad miliard aktywnych użytkowników to zdecydowanie zbyt mało), nadto będzie można obejrzeć to wydarzenie w streamingu. Potem zostanie z niego stworzone i zamieszczone w sieci wideo.

Mark Zuckerberg będzie odpowiadać na pytania użytkowników Facebooka

W momencie pisania tej wiadomości użytkownicy Facebooka zadali już ponad tysiąc pytań, a najpopularniejsze - ma w tej chwili ponad tysiąc polubień - to "dlaczego zmuszasz nas do instalowania Facebook Messengera?". Trafiają się także pytania dość humorystyczne, np. "Czy wolałbyś walczyć z setką koni o rozmiarach przeciętnej kaczki, czy raczej z jedna kaczką wielkości konia?" Jeśli chcecie zadać swoje - mniej lub bardziej poważne - pytania Markowi Zuckerbergowi, możecie zrobić to już dziś.

Zobacz również:

  • Lista najlepszych deepfake'ów w internecie
  • Facebook Messenger - czy da się używać bez konta na Facebooku?
  • Nowa funkcja na Instagramie