Markowe ubrania w Need for Speed: Carbon

Fantazja specjalistów od marketingu i reklamy wydaje się nie mieć granic. Ich najnowszy pomysł - postacie w nadchodzącym NFS: Carbon będą nosić markową odzież. Swoją drogą, ciekawe, w jaki sposób przysłuży się to reklamie produktów - w końcu większą część gry wirtualny bohater spędza w samochodzie...

Markowe ubrania w Need for Speed: Carbon
Szefowie EA zawarli porozumienie z koncernem 55DSL, znanym producentem odzieży męskiej i damskiej. Na jego mocy, w najnowszej odsłonie popularnych wyścigów samochodowych ujrzycie bohaterów, odzianych w specjalne stroje zaprojektowane na potrzeby gry.

Koniec ze zwykłymi ciuchami! Od teraz każdy kierowca będzie nosił "trendy, jazzy, cool i fresh" bluzy, spodnie i t-shirty z logiem 55DSL.

Kampania ma swój ukryty cel. Wymienione rzeczy będą dostępne w rzeczywistości - trafią do rąk graczy biorących udział w różnego rodzaju akcjach promocyjnych organizowanych przez EA.

Andrea Rosso, przedstawicielka 55DSL uważa, że współpraca z EA to niebywała szansa na rozwój jej koncernu. Ona sama, rzekomo zapalony gracz, z chęcią zobaczy jak zaprojektowane stroje prezentują się na postaciach występujących w Carbon.

Śmiechu warte? Zobaczymy. Może już wkrótce wśród streetracerów zapanuje moda na ciuchy 55DSL? Niezależnie od tego zapraszamy do przeczytania zapowiedzi gry oraz gorącej wiadomości, że wystąpi w niej kanadyjska modelka - Emmanuelle Vaugier.