Marvel Super Hero oficjalnie

Electronic Arts oficjalnie potwierdziło prace nad grą Marvel Super Hero. Projektem zajmie się oddział firmy w Chicago. Wiadomo, że tytuł tworzony jest na licencji Marvela, właściciela praw do najsłynniejszych bohaterów komiksowych.

Chicagowski team EA to znani i doświadczeni twórcy gier o tematyce walki. Ekipa ma na swoim koncie m.in. gry z serii EA Sports Fight Night oraz DEF JAM: ICON. Programiści zapowiadają, że Marvel Super Hero zapewni jeszcze więcej emocji.

"Tworzymy produkt, który poruszy wyobraźnię i przeniesie graczy z komiksowych walk ulicznych prosto do wirtualnej rzeczywistości. Bohaterowie z nadprzyrodzonymi umiejętnościami, rozległe pola walki i żywy świat uczynią grę bardzo dynamiczną. Dzięki temu, każda walka będzie jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna" - zapowiada Kudo Tsunoda, dyrektor generalny i wiceprezes EA Chicago.

Ile w tym prawdy? Cóż, przekonamy się pewnie dopiero po premierze, czyli w przyszłym roku. Na koniec warto dodać, że Marvel Super Hero ukaże się na Playstation 3 i Xboxa 360.