Marvel: Ultimate Alliance 2 w przyszłym roku

Activision ujawniło, że premiera gry Marvel: Ultimate Alliance 2 została przełożona i tytuł pojawi się nie w tym, a dopiero w przyszłym roku. Innych informacji o tej kontynuacji action-RPG-a z wszystkimi ważniejszymi bohaterami Marvela w rolach głównych na razie brak. Jedno jest pewne - fani komiksów będą mieli czym umilić sobie czas w oczekiwaniu na jej wydanie.

Na początku lutego firma Activision ujawniła w planach na swój obecny rok fiskalny - kończący się w grudniu - że jej studia pracują nad kilkoma nowymi projektami. Oprócz kolejnych odsłon serii Call of Duty i Guitar Hero w tym zestawieniu znalazło się również miejsce na sequel gry Marvel: Ultimate Alliance. Teraz ujawniono, że jego premiera przesunęła się na bliżej niesprecyzowany termin w przyszłym roku kalendarzowym.

Marvel: Ultimate Alliance 2 w przyszłym roku

Marvel: Ultimate Alliance - część pierwsza

Fani Marvela nie powinni jednak bardzo narzekać na dłuższą nieobecność tego action-RPG-a, gdyż gier związanych z bohaterami komiksów tej firmy będzie w tym roku i tak sporo. Wystarczy wymienić Iron Mana, nowego Hulka czy zapowiedzianą niedawno nową odsłonę przygód Człowieka Pająka, Spider-Man: Web of Shadows. A jak ktoś również nie ma nic przeciwko DC Comics, to może dopisać do tej listy jeszcze jedną kontrowersyjną pozycję... Na razie nie są znane żadne szczegóły na temat M:UA2, ale można spodziewać się, że tytuł trafi na tyle platform, na ile tylko możliwe - w końcu jedynka ukazała się na PC, PS2, PS3, PSP, Xboxa, Xboxa 360, GBA i Wii.

Autor: Renor Mirshann

Źródło: Gram.pl