Marvel - jakie nowe filmy i seriale obejrzymy w 2023 roku?

Zastanawiasz się, jakie nowe filmy i seriale Marvela obejrzysz w 2023 roku? Przedstawiamy pełną listę premier.

Filmy i seriale Marvela, jakie pojawią się w 2023 roku (fot. Marvel)

W 2022 roku otrzymaliśmy sporo ciekawych premier spod szyldu Marvela. Warto wspomnieć choćby o Moon Knight, Doktor Strange w Multiwersum Obłędu czy też I am Groot. Rok 2023 zapowiada się równie emocjonująco. Poniżej przedstawiamy wszystkie filmy i seriale Marvela, jakie zadebiutują w tym roku.

Marvel - jakie nowe filmy i seriale obejrzymy w 2023 roku?

Ant-Man And The Wasp: Quantumania

  • Data premiery - 17 luty 2023

Scott Lang musi zmagać się z konsekwencjami swoich działań nie tylko jako superbohater, ale także jako ojciec. Ponownie musi wdziać kostium Ant-mana i walczyć u boku Osy. Nowa misja sprawi, że wrócą wspomnienia z przeszłości, a para superbohaterów podejmie walkę z nowym, potężnym przeciwnikiem.

Zobacz również:

Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Data premiery - 5 maja 2023

Strażnicy Galaktyki wyruszą w kolejną niebezpieczną podróż. Peter Quill musi zebrać swój zespół, aby bronić całego wszechświata. Porażka może doprowadzić do konsekwencji, których jeszcze w uniwersum Marvela nie widzieliśmy.

Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Data premiery - 2 czerwca 2023

Spider-Man: Across the Spider-Verse pierwotnie miał zadebiutować w 2022 roku, jednak data premiery została przełożona na ten rok. Poznamy tutja dalsze losyu Milesa Moralesa, który przemierza alternatywne rzeczywistości. Połączy swoje siły z Gwen Stacy oraz innymi uosobieniami Człowieka Pająka.

The Marvels

  • Data premiery - 28 lipca
Marvel - jakie nowe filmy i seriale obejrzymy w 2023 roku?

Nie znamy jeszcze dokładnych informacji na temat filmu The Marvels. Wiadomo, że będzie to kontynuacja wątków, które poznaliśmy w filmie Kapitan Marvel oraz serialu Ms. Marvel. Na szczegóły dotyczące fabuł będziemy musieli jeszcze poczekać.

Kraven The Hunter

  • Data premiery - 6 październik
Marvel - jakie nowe filmy i seriale obejrzymy w 2023 roku?

Kraven to kolejny po Venomie i Morbiuisie złoczyńca, który otrzyma swój film. Jest to anty-bohater polujący na Spider-mana. Aktualnie twórcy nie zdradzili jeszcze szczegółów fabuły. Na nowe informacje musimy jeszcze poczekać.

Marvel - jakie nowe filmy i seriale obejrzymy w 2023 roku?

Secret Invasion

Secret Invasion to serial, w którym główną rolę zagra Samuel L. Jackson. Zobaczymy tutaj inwazję zmiennokształtnych Scrullów. Dowiemy się także, czy obrońcy planety na prawdę są tymi, za których się podają.

Loki, sezon 2

Pierwszy sezon serialu zakończył się powrotem boga do siedziby Time Variance Authority. Miał on ostrzec Mobiusa przed katastrofą w multiwersum, jednak trafił do linii czasowej, w której ci dwaj jeszcze się nie znali. W 2 sezonie serialu poznamy dalszy ciąg wydarzeń.

Ironheart

Dominique Thorne's Riri Wiliams pojawiła się po raz pierwszy w filmie Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu. W tym roku dostanie swój własny serial, w którym zobaczymy jej życie w roli nie tylko superbohatera, ale także jednego z najjaśniejszych umysłów MiT.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: