Marvel’s Avengers - otwarta beta wystartuje już 7 sierpnia, ale tylko na PlayStation 4

Square Enix ogłosiło datę startu otwartych beta testów gry Marvel’s Avengers. Jako pierwsi możliwość sprawdzenia gry otrzymają posiadacze PlayStation 4.

Marvel's Avengers - Hulk

Pod koniec czerwca odbył się pierwszy obszerny pokaz Marvel's Avengers. Wówczas poznaliśmy mnóstwo nowych informacji na temat gry, jak również otrzymaliśmy obszerny materiał z rozgrywki. Jak poinformowali dzisiaj przedstawiciele Square Enix, kolejne tego typu wydarzenie odbędzie się już 29 lipca o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Przy okazji opublikowano również daty rozpoczęcia otwartych beta testów na poszczególnych platformach. Jako pierwsi, 7 sierpnia, spróbować swoich sił w Marvel's Avengers będą mogły osoby, które złożyły zamówienia w przedsprzedaży gry na wersję dedykowaną PlayStation 4. Tydzień później - 14 sierpnia, będą już mogli zagrać wszyscy posiadacze pre-orderów, bez względu na posiadaną platformę (PS4, Xbox One lub PC). Wreszcie, 21 sierpnia dostęp do produkcji otrzymają wszyscy chętni.

Jak zdradzili twórcy, podczas bety gracze będą mogli "posmakować" niemal każdego aspektu rozgrywki. Od zadań fabularnych, przez misje kooperacyjne, po udział w publicznych wydarzeniach.

Premiera Marvel's Avengers odbędzie się 4 września na PC, PS4 i Xbox One. Produkcja w późniejszym terminie trafi również na PS5 i Xbox Series X.

Zobacz również: PES trafi na nową generację w przyszłym roku. PES 2021 tylko w formie płatnej aktualizacji