Marvel’s Iron Man VR z datą premiery

Przedstawiciele studia Camouflaj ujawnili datę premiery gry Marvel’s Iron Man VR. Tytuł na wyłączność PlayStation VR zadebiutuje w lutym przyszłego roku.

Podczas zakończonych wczoraj targów New York Comic-Con 2019 ujawniono datę debiutu jednej z najciekawszych gier na PlayStation VR - Marvel’s Iron Man VR. Sony wraz z twórcami gry - studiem Camouflaj, zdradzili, że produkcja dedykowana konsoli PlayStation 4 i goglom PSVR zadebiutuje 28 lutego 2020 roku.

Marvel’s Iron Man VR pozwoli nam wcielić się w Tony'ego Starka, czyli tytułowego Iron Mana. Przedstawiciele studia Camouflaj zapowiadają, że jeszcze żadna gra nie była w stanie tak oddać mocy komiksowych superbohaterów, jak robi to ich produkcja. Podczas zabawy będziemy mogli rozwijać i ulepszać pancerz Iron Mana, tak aby dostosować go do swojego sposobu rozgrywki. Marvel’s Iron Man VR zaoferuje nam również pełnoprawną kampanię dla jednego gracza, w której będziemy musieli zmierzyć się z tajemniczym Duchem - hakerką i aktywistką, która chce doprowadzić do upadku korporacji Stark Industries.

Sony zaprezentowało również dostępne wydania gry, które już teraz możecie zamawiać w przedsprzedaży. Oprócz podstawowej wersji, wycenionej w cyfrowym sklepie PlayStation na 169 złotych, do wyboru otrzymamy również cyfrową edycję deluxe, w której skład wchodzą:

  • Pełna wersję gry
  • 4 niestandardowe wersje pancerza (Złoty Avenger, Czarny Centurion, Słoneczne Żądło, Dyskretny)
  • 12 punktów badawczych
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową Iron Man VR
  • Oficjalny motyw Edycji Deluxe na PS4

Powyższe wydanie wyceniono na 209 złotych (w PlayStation Store). Warto dodać, że Marvel’s Iron Man VR będzie dostępne również w wydaniu pudełkowym.