Masa ciekawostek z The Sims 2: Pory Roku

Premiera The Sims 2: Pory Roku coraz bliżej. Według najnowszych wieści od producenta gry, MaxoidSama, tytuł trafi na rynek już 27 lutego bieżącego roku. Co ciekawe, z oficjalnej informacji prasowej EA Polska wynika, że w Pory Roku pogramy już od 23 lutego. Tak czy inaczej, aby zapełnić wam te kilka tygodni oczekiwania, postanowiliśmy pogrzebać w sieci i znaleźć trochę ciekawostek związanych z grą.

Masa ciekawostek z The Sims 2: Pory Roku

Przypominamy, że podstawowe dane na temat dodatku znajdują się oddzielnym artykule.

Doskonałym źródłem najnowszych informacji jest wspomniany wcześniej list do fanów MaxoidSama.

Producent na początku opisuje w nim spotkanie prasowe jakie miało miejsce w Redwood City, w Kalifornii. W trakcie imprezy EA zaprezentowało Pory Roku autorom stron fanowskich z całego świata. Można było także pograć.

Masa ciekawostek z The Sims 2: Pory Roku

O wiele ciekawsza jest dalsza część listu. MaxoidSam pisze, że "wszystkie pory roku będą oddziaływać na wasze Simy. Każda z nich oznaczać będzie nie tylko nowe zajęcia jak bitwy na śnieżki, uprawianie ogródka czy łowienie ryb, ale również wiele śmiesznych wydarzeń.

Jeśli nie będziecie chłodzić Simów w lato to nie zdziwcie się kiedy zemdleją z powodu urazu słonecznego. Więcej, jeśli w zimę Simy pozostaną zbyt długo na zimnie, to bardzo prawdopodobne, że zamarzną na śmierć. Musicie zachować ostrożność!"

W liście znalazło się również kilka uwag technicznych: "Wszyscy, którzy mają zamiłowanie do projektowania, z pewnością pokochają nowe możliwości, jakie prezentuje dodatek. Wszystkie dodane obiekty budynki i ubrania będą, tak jak Simy, ulegały wpływowi pogody. Mogą na przykład zostać pokryte śniegiem."

Masa ciekawostek z The Sims 2: Pory Roku

Producent zapewnia, że ekipa bardzo starała się zapewnić graczom maksimum zabawy. Dlatego też, w Porach Roku znajdzie się wiele rozmaitych "smaczków", jak na przykład gra cieni i refleksów w wodzie, w której pływa Sim, sześć nowych karier, nowe wystrzałowe fryzury i wiele innych.

Wygląda na to, że czeka nas naprawdę świetny dodatek! Czekamy na premierę!

Zapraszamy również do obejrzenia naszego czwartego odcinka GS Games Show. Tam również znajdziecie informacje o waszej ulubionej grze.