Masa nowości z Grand Theft Auto IV!

Fani Grand Theft Auto od dawna wypatrywali najnowszego numeru magazynu "Game Informer". W środku znajduje się absolutnie ekskluzywna zapowiedź czwartej części cyklu. Informacje jakie zawiera można już dziś znaleźć w sieci.

Masa nowości z Grand Theft Auto IV!
Jak zawsze w takich sytuacjach, najlepszym źródłem wiedzy okazują się fora internetowe.

Na kilku z nich znalazły się już skany z artykułu "Game Informera". I choć większość z nich została dość szybko zablokowana, to fani zdążyli uchwycić szereg najważniejszych faktów. Wszystkie dotyczą wersji GTA IV na Xboxa 360.

Poniżej prezentujemy listę najnowszych ciekawostek związanych z GTA IV:

- Produkcja GTA IV rozpoczęła się w 2004 roku.

- Główny bohater nazywa się Niko Bellic, pochodzi z Europy Wschodniej i przybył do Liberty City na zaproszenie swojego kuzyna. Ten oszukuje, że jest bogaty, ma dwie kobiety i piętnaście sportowych wozów. W rzeczywistości nie ma nic oprócz wielkich kłopotów...

- Gra zaprezentuje tylko jedno miasto, Liberty City. Lokacja zawierać będzie cztery z pięciu prawdziwych dzielnic Nowego Jorku. Nazwy dzielnic i obiektów zostaną zmienione: Manhattan (Algonquin), Brooklyn (Broker), Bronx (Bohan) oraz Queens (Dukes) czy Statue of Liberty (Statue of Happiness) i MetLife (Getalife).

- Teren działania ma być mniejszy niż w San Andreas. Wystrój całkowicie miejski.

- Pojawi się więcej "smaczków" niż w poprzednich częściach gry: różnica między miastem za dnia i w nocy, naturalne zachowania mieszkańców (siedzą na ławkach, rozmawiają, piją, palą) czy używanie telefonów komórkowych do odbierania zleceń to tylko kilka z nich...

- Fabuła ma być nieliniowa, prawdopodobnie z kilkoma zakończeniami.

- Pojawi się tryb multiplayer.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: