Masakra w szpitalu psychiatrycznym

Firma Techland poinformowała o rozpoczęciu lokalizacji nowej gry akcji (FPP) utrzymanej w klimacie survival horroru pt. "Bloodline: Stracone Dusze".

Bloodline

Bloodline

Bohaterem gry jest prawnik Jim Card, który podejmuje się obrony profesora Browna - głównego podejrzanego w sprawie o dokonanie masowego mordu w szpitalu psychiatrycznym. Policja nie ma w zasadzie żadnych dowodów obciążających profesora. Wszystko jednak wskazuje, że Brown był odpowiedzialny za tę bestialską zbrodnie - bowiem tylko on spośród licznej grupy pacjentów i personelu szpitala uszedł z masakry z życiem.

Bloodline

Bloodline

Po raz pierwszy Jim Card spotyka profesora na miejscu zbrodni. Znajdujący się w stanie silnego szoku Brown, wydaje się nie rozumieć, co się wokół niego dzieje - tempo wpatrzony przed siebie wygląda raczej na ofiarę niż sprawcę. Zaintrygowany młody prawnik postanawia wyjaśnić zagadkę mordu - nie zdaje sobie jednak sprawy, że wkrótce pewne zdarzenia i informacje odmienią jego życie na zawsze...

Zachodnia premiera gry miała miejsce pod koniec ubiegłego roku. Kiedy zawita do naszych sklepów - jeszcze nie wiadomo. Więcej informacji o "Straconych Duszach" wydawca obiecuje udostępnić wkrótce.

Aktualizacja: 30 marca 2005 11:27

Bloodline: Stracone dusze - pierwsze screenshoty

Bloodline

Bloodline

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wydawca polskiej edycji survival horroru FPP "Bloodline: Stracone dusze", udostępnił pierwsze zrzuty ekranowe z gry. Na temat gry wypowiedział się też Michał Rainert, odpowiedzialny w Techlandzie za ten projekt:

"Dawkowanie napięcia w Bloodline inspirowane jest japońskimi horrorami. Klimatyczna ścieżka dźwiękowa i mrożące krew w żyłach zwroty fabularne, czy nagrywane obecnie dialogi, będą gwarantem gwałtownego przypływu adrenaliny. "Bloodline to mocna gra!".


Zobacz również