Mass Downloadrer 3.7 SR1 - pobierz hurtem

Jeżeli pobierasz jednocześnie wiele plików przyda ci się odpowiedni program, ułatwiający to zadanie. Jedną z propozycji jest Mass Downloader 3.7 SR1.

Mass Downloadrer 3.7 SR1 - pobierz hurtem

Mass Downloadrer 3.7 SR1

Częste wizyty na serwerach FTP i pobieranie różnych plików z sieci wymuszają stosowanie menedżera pobierania. Po pierwsze dlatego, że mechanizmy pobierania wbudowane w przeglądarki są niewygodne, po drugie po to, żeby nie zajmować całego łącza. Jeżeli ściągasz dziesięć plików, prawdopodobnie blokujesz całe łącze internetowe i nie możesz swobodnie przeglądać stron WWW. Pobierając dane Mass Downloaderem zdefiniujesz maksymalne zajęcie pasma przez program.

Drugą ważną zaletą aplikacji jest możliwość zatrzymywania i przywracania transferu. Mass Downloader potrafi również pobierać dane przez kilka kanałów jednocześnie, co w przypadku niektórych witryn ograniczających limit przepustowości na jedno polaczenie pozwala znacznie skrócić czas pobierania.

Program nie jest pozbawiony wad. W tym przypadku jest to cena - prawie dwadzieścia dolarów za tego typu aplikację, to za dużo zwłaszcza, że za darmo możemy pobrać podobny produkt - FlashGet, który obsługuje również programy P2P oraz integruje się z przeglądarkami.

Pobierz: Mass Downloader 3.7.808 SR1

Informacja: www.metaproduct.com


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: