Mass Effect 2: Arrival - kiedy premiera?

W dalszym ciągu nie wiadomo kiedy ukaże się ostatni dodatek DLC do Mass Effect 2. Nic więc dziwnego, że co rusz pojawiają się plotki o kolejnych planowanych datach. Ostatnia z nich mówi o tym, że gra ukaże się 29 marca.

Serwis play.tm - powołując się na informacje otrzymane od brytyjskich sprzedawców detalicznych - poinformował o tym, że Arrival najprawdopodobniej ukaże się 29 marca. DLC firmy BioWare, ma być dostępne poprzez Xbox Live - nie ma jednak jakiejkolwiek wzmianki na temat wersji na PlayStation 3 i pecety. Czy jest to niedopatrzenie czy też dodatek ukaże się tylko na Xboxa - tego jak dotąd nie wiemy.

Tymczasem BioWare opublikował najnowszy screenshot, na którym widnieje zegar odliczający czas. Czy w ten sposób deweloper chce nas naprowadzić na datę premiery? Jak na razie to tylko spekulacje.

Zobacz również:

  • The Sims 4: Razem Raźniej - ile kosztuje nowy dodatek do gry?

Fani serii z niecierpliwością oczekują jednak nie na najnowsze DLC ale na datę premiery Mass Effect 3. W najbliższy weekend podczas targów Game Expo w Bratysławie ma zostać zdradzonych wiele nowych szczegółów dotyczących gry.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: