Mass Effect 2: Arrival - premiera 29 marca

Firma BioWare ogłosiła, że ostatni dodatek DLC do Mass Effect 2 ukaże się 29 marca. Będzie on nosił nazwę Arrival i ma być dostępny na trzy platformy, a nie jak początkowo spekulowano - tylko na Xboxa.

Nowe rozszerzenie do Mass Effect 2 przyniesie nam zupełnie nowe przygody. Tym razem komandor Shepard będzie musiał uratować tajnego agenta, który zaginął w tajemniczych okolicznościach. Stało się to wówczas gdy szpieg ten wszedł w posiadanie dowodów potwierdzających plan inwazji Żniwiarzy (Reapers).

Misja jaką mamy pokonać w Arrivalu ma być swoistym pomostem łączącym Mass Effect 2 z trzecią częścią serii. Decyzje jakie podejmie gracz w Mass Effect 2: Arrival mogą mieć swoje konsekwencje w Mass Effect 3, która podobno ma się ukazać pod koniec tego roku.

Zobacz również:

  • The Sims 4: Razem Raźniej - ile kosztuje nowy dodatek do gry?

Cena dodatku, który udostępniony zostanie 29 marca, wyniesie 560 BioWare Points (wersja PC), 560 Microsoft Points (Xbox 360) lub 6,99 dolarów (PlayStation 3).

Niestety, Arrival nie zostanie wydany w polskiej wersji językowej. Nie będzie go zatem w ofercie polskiego Xbox Live. Gracze posiadający Mass Effect 2 w wersji na PC mogą bezpłatnie pobrać z serwisu EA Store angielską wersję językową gry, co umożliwi im uruchomienie nowego DLC. W przypadku posiadaczy PS3 nie powinno być żadnych problemów. ME2 sprzedawany był bowiem jedynie w oryginalnej wersji językowej.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: