Mass Effect 2 w styczniu na Playstation 3

Posiadacze konsoli Playstation 3 już za miesiąc będą mogli nabyć drugą odsłonę świetnego Mass Effect od studia BioWare. Choć w ich ręce wpadnie bogate wydanie gry, to nie będą mogli sprawdzić w akcji jej pierwszej części.

Serwis IGN donosi, że już 21 stycznia na sklepowych półkach w Europie wyląduje Mass Effect 2 w wersji na Playstation 3. Na płycie z grą znajdą się wszystkie wydane do tej pory mikrododatki czyli Project Overlord, Kasumi’s Stolen Memory i Lair of the Shadow Broker. Z usługi Cerberus Network za darmo będzie można pobrać natomiast pancerz Blood Dragon, postać Zaeeda oraz dodatek Firewalker.

Najważniejszą rzeczą, której zabraknie na konsoli Sony będzie niestety pierwsza część Mass Effect, która zostały wydana tylko na pecetach i Xboksie 360. Osoby bawiące się przy PS3 będą jednak mogły wpłynąć na to, co wydarzy się w Mass Effect 2 dzięki interaktywnemu komiksowi. Poznamy w nim historię opowiedzianą w pierwszej części gry i wpłyniemy na pewne jej elementy. Podejmowane przez nas decyzje w pewnym stopniu ukształtują to, co wydarzy się w jej kontynuacji.

Zobacz również:

  • Promocje na gry na Xbox One i Xbox Series X. Sprawdź najciekawsze okazje [9.09.2021]
  • Mass Effect Legendary Edition - co się zmieniło w porównaniu do oryginału?

Studio BioWare zaznacza, że wynagrodzi długi czas oczekiwania na ten tytuł poprzez doszlifowanie jego strony technicznej. Mass Effect 2 na Playstation 3 ma działać bardzo płynnie i być tak samo ładny - albo nawet ładniejszy - jak jego odpowiednik na konsoli Microsoftu.