Mass Effect 3 - 23-minutowa beta

Żyjemy w dziwnych czasach, na tyle niezwykłych, że gracze nie potrafią zrozumieć znaczenia słowa "beta". Fenomen ten mogliśmy zauważyć przy premierze dema Battlefield 3. Szczerze mówiąc już przy tej okazji nie mogłem wyjść z podziwu całej tej, śmiesznej można by rzecz sytuacji. Jak się okazuje przedstawienie jeszcze się nie skończyło.

Zaprezentowane przez BioWare, 23-minutowa wersja beta dema do Mass Effect 3 już na pierwszy rzut oka wygląda na formę surową. Nawet nie widząc dopisku nie mam pojęcia jak można się nie zorientować. Niemal na każdym kroku w materiale napotkacie błędy i niedociągnięcia, które oczywiście znikną już w samej grze. Zapraszam do materiału.

Uwaga: Jeśli nie chcecie sobie psuć zabawy nie odpalajcie filmu, jak każdy gameplay może zawierać on różnego rodzaju spoilery. Pamiętajcie, robicie to wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Tak czy inaczej już beta uświadamia nam jak może wyglądać dopracowana wersja. Czuję, że szykuje się wielkie zakończenie trylogii, ba jestem o tym niemal przekonany. Mam tylko nadzieję, że BioWare faktycznie udźwignie legendę, którą stały się poprzednie części Mass Effect.